Ne Xhamllik, Tek Klensi SHPK, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 75m2

E pa mobiluar
127,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 420
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646824 - Ne Xhamllik, Prane Sheshit Shtraus, Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 banim te nje objekti 11 katesh me ashensor ne faze ndertimi. Apartamenti ka siperfaqe totale 74.9m² dhe neto 65.4m². Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe pallati ka termoizolim, fasade te ventiluar, vetrata duplex, pllake ose parket sipas deshires, hidrosanitare inkaso, etj. Ky projekt ka si qellim rivitalizimin e zones me element te arkitektures moderne. Aktualisht ndertimi eshte ne faze karabinaje dhe pritet te perfundoje brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Xhamlliku
Rruga Rruga Xhanfize Keko
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

129,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

125,000€
Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Inves... - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga k...

110,000€

118,000€

Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim P... - 71m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 71.5m² dhe siperfaqe neto 6...