Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe Mobiluar!!! - 65m2

E mobiluar
156,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 188
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646752 - Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri qe sapo ka perfunduar, te pajisur me dy ashensore. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambientin e gatimit dhe ndenjes me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Ndertimi dallon per supercilesi punimesh ku vihet re fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopjo xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror, etj. Apartamenti ka siperfaqe bruto 64.90m² dhe siperfaqe neto 56.90m². Orientimi i tij eshte Jug-Perendim, cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti, fare prane Qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Rr. e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

126,000€

158,000€

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Ob... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Te Zogu Zi Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Me Oborr Dhe Post Parkimi! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi privat 2 katesh dhe o...

700€ / muaj
Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Super... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Rruga e Barrikadave, Perballe Shkolles Lidhja e Prizrenit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Super Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te...

155,000€
Ne Kompleksin "Selvia Luxury Living" Shitet Apartament... - 100m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Ne kompleksin "Selvia Luxury Living",prane Qendres shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri me strukture 4,6,8, 10 kate banim, 3 kate parkim nentokesor...