Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! - 94m2

E pa mobiluar
143,000€

  • Rruga Feizi Himzo
  • 409
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646739 - Prane Unazes se Re, Tek Oasis Residence, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te nje kompleksi te ri shume cilesor, i cili sapo ka filluar banimi. Prona ka siperfaqe totale 93.74m² dhe neto 82.2m². Orientimi perfekt i apartamentit jug-perendim ben qe te kete diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti me dritare. Apartamenti disponon dhe nje post parkimi ne -2. Ndertimi eshte i nje standardi bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe kompleksi ka termoizolim, fasade te ventiluar e nderthurur me sistem kapot, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënde lojrash për fëmijë etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Feizi Himzo
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare Orientimi Jug Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
150,000€
Okazion Kleringu! Tek Garden Residence Turdiu, Shitet S... - 115m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Dritan Hoxha

Tek Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi "Garden Residence Turdiu", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt !! Apartamenti ka nje sip...

E RE
139,000€
Tek Ali Demi, Shitet 2+1+2, Me Hapesire Te Bollshme Ne... - 116m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete +garderobe ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje god...

E RE
141,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...