Prane Rezidences Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! - 99m2

E pa mobiluar
158,400€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 141
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646735 - Prane Rezidences Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim Shume Cilesor!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim me siperfaqe totale 99m², neto 88m², te perbashketa 11m² dhe organizohet ne menyre perfekte duke filluar nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes sa bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh me dalje po ashtu ne ballkon dhe nje tualet kryesor qe aksesohet ne korridor. Cilesia eshte e nje standarti te larte ndertimi, fasade e ventiluar qeramike, dritare plastike dhe termike si dhe ndarje me gips dhe lesh guri ben te mundur qe investimi juaj i jetes te jete nje investim i duhur. Ndertimi eshte ne faze perfundimtare dhe shume shpejt fillon banimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Kodra e Diellit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 7

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 109.4 m2 dhe siperfaqe neto pre...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per... - 90m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Investim!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 89.2m² dhe siperfaqe neto prej 83.9m², ndodh...