Tek Rr. Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Investuar!!! - 100m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 117
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646653 - Tek Rruga Kavajes, Prane Spitalit Gjerman Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 3 katesh pa ashensor i veshur me sistem kapot nga jashte per termoizolim perfekt. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes, kendin e gatimit me vete, dhoma matrimoniale, dhome femijesh dhe 1 tualet me dritare. Mobilimi eshte bashkekohor me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne jetese sa me komode. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme si: shkolla, kopshte, cerdhe, supermarkete, spitale, farmaci, aksesi i afert me qendren e Tiranes, linjat e urbanit etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 3

Tipare

I sapo investuar Tualet me Dritare Hipotekë I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne N... - 91m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem

600€ / muaj

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+P... - 100m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Tek Rruga Joklin Persi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar+Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete teknik te nje pallat...