Ne Kamez, Buze Bulevardit Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 108m2

Pjesërisht e mobiluar
120,000€

  • Bulevardi Blu
  • 376
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646598 - Ne Kamez, Buze Bulevardit Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati 9 katesh, ndertim i vitit 2022 dhe i pajisur ashensor. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 109.9m2 dhe siperfaqja neto 96m2. Organizimi i apartamentit fillon nga korridori i cili ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhomen matriomoniale, dhome femijesh dhe nje tualet kryesor qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamenti eshte drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marre nje zhvillim te vrullshem vitet e fundit cka e ben nje opsion shume i mire per investim ose banim per shkak te faciliteteve qe ofron zona. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi ne -1 te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Bulevardi Blu
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
170,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te... - 225m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1+Verande Me Pamje Te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organ...

E RE
125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati p...