Ne Kamez, Buze Bulevardit Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 108m2

Pjesërisht e mobiluar
120,000€

  • Bulevardi Blu
  • 376
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646598 - Ne Kamez, Buze Bulevardit Shitet Apartament 2+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati 9 katesh, ndertim i vitit 2022 dhe i pajisur ashensor. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 109.9m2 dhe siperfaqja neto 96m2. Organizimi i apartamentit fillon nga korridori i cili ben shperndarjen ne ambjentin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhomen matriomoniale, dhome femijesh dhe nje tualet kryesor qe aksesohet ne korridor. Orientimi i apartamenti eshte drejt lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka marre nje zhvillim te vrullshem vitet e fundit cka e ben nje opsion shume i mire per investim ose banim per shkak te faciliteteve qe ofron zona. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi ne -1 te perfshire ne cmim. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Bulevardi Blu
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

119,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Verande !!! - 160m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Verande Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 8 katesh, me ashensor. Prona...

116,000€

120,000€

Okazion Kleringu! Tek Fusha Aviacionit, Shitet Apartame... - 96m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Beniamin Kruta

Okazion Kleringu! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ba...

130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...