Tek Kompleksi Univers City prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri Me Cmim 850 Euro/m² !! - 133m2

E pa mobiluar
113,500€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 937
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646460 - Tek Kompleksi Univers City prane QTU, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri Me Cmim 850 Euro/m² !! Apartamenti me siperfaqe totale 133.4m², ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 8 katesh ne faze ndertimi aktualisht ne ndarje me tulle. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me vete me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh dhe nje tualet qe aksesohet nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte lindje-veri-perendim. Ndertimi pritet te perfundoje brenda nje afati 1 vjecar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 133m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim... - 111m2
Shkozë - Unaza e Madhe

Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 110.7 m², ndodhet ne katin e 5- te, te njeres prej...

121,500€
Ne Rrugen 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri... - 101m2
5 Maji - Rruga Dervish Luzha

Ne Rrugen 5 Maji, Tek Inerti Shpk, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 9 kates...

117,000€
Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!... - 103m2
Paskuqan - Unaza e Madhe

Ne Paskuqan, prane Unazen se Madhe ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1,ne objekt banimi 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina. Apartame...