Ne Green Coast Residences, Shitet Super Vile Individuale Me Pamje Nga Deti! - 294m2

E mobiluar
850,000€

  • Llogara Communications Base
  • 246

Përshkrimi i pronës

REFZB646405 - Vila është e organizuar në dy kate, me një sipërfaqe ndërtimi prej 151.42 m2, sipërfaqe verande 9.23 m2 sipërfaqe parcele prej 294.87 m2 dhe garazhd 37.41 m2. Kati përdhe organizohet në sallon, dhomë ngrënie-gatimi, verande dhe një tualet. Kati i parë organizohet në tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Vila është me një pozicion perfekt me pamje nga deti, të karakterizuara nga panorama të bukura të detit, malit dhe qielli. Vend parkimi i dedikuar për dy poste. Vila eshte e sapo perfunduar ne fazen e shtrim parket ose pllake sipas preferences se bleresit. Green Coast konsiderohet si destinacioni kryesor i rivierës së jashtëzakonshme shqiptare, duke ofruar cilësinë më të lartë të jetesës në një arkitekturë bashkëkohore, frymëzuar nga vlerat tradicionale të zonës. Një projekt unik për ata që duan të shijojnë natyrën dhe bukurinë e rivierës së mrekullueshme shqiptare gjatë gjithë vitit, në harmoni me arkitekturën moderne të dizajnit, frymëzuar nga tradita. Një plazh i bukur me guralecë të bardhë qëndron i rrethuar nga ujëra blu e turkuazë dhe kodra të gjelbëruara, duke e bërë këtë zonë një destinacion ëndrrash jo vetëm për pushime, por edhe për të jetuar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 294m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Vlore
Rruga Llogara Communications Base
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 2

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ballkon Depo Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

260,000€
Cmim i diskutueshem

270,000€

Ne Dhermi, Shitet Shtepi Private 3 Kateshe Me Pamje Nga... - 135m2
Vlore - Rruga Allonja

Ne Dhermi, Ne Rrugen Allonja, Shitet Shtepi Private 3 Kateshe Me Pamje Nga Deti!!! Shtepia ndodhet ne nje zone me akses shume te mire buze rruge. Shte...

850,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 772m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me...