Tek LSI-ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Nje Post Parkimi!!! - 220m2

Pjesërisht e mobiluar
1,600€ / muaj

  • Rruga Sami Frashëri
  • 127
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646318 - Tek LSI-ia Prane Market Xhangolli, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Me Verande Dhe Nje Post Parkimi, Ideale Per Zyra Ose Banim. Apartamenti ndodhet ne katin 3 banim te nje pallati 8 katesh te miradministruar me ashensor. Organizohet me siperfaqe totale 220m2 nga ku 70m2 eshte siperfaqe verandes. Apartamenti organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe me dalje ne verande, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Zona ku ndodhet eshte nder zonat me te kerkuara per shkak te faciliteteve qe ofrohen ne zone. Apartamnti mund te perdoret dhe per zyra dhe zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi per shkak te hapesirave bollshme. Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfsire ne cmim. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 220m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Verandë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

507,000€
Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nd... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Dora D'Istria

Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te mirad...

320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...

1,650€ / muaj
Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 197m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek "Lake View" Residence, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Poste Parkimi, I Pershtatshem Per Zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te njeres prej godi...