Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte - 94m2

E pa mobiluar
150,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 896
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB646292 - Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri 11 katesh me vetem tre hyrje per kat, i sapo perfunduar ne faze perzgjedhje rifiniturash. Apartamenti ka siperfaqe bruto prej 93.8 m2, neto 83.2m2 dhe te perbashketa 10.6m2 organizohet ne sallonin e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar me vete dhe dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale me garderobe te vecuar, dhome femijesh dhe nje tualet me dritare. Ndertimi eshte nga me cilesoret ne zone ku vihet re termoizolimi me sistem kapot, fasadat dopjo xham dhe termike, instalime hidraulike dhe elektrike nga markat me prestigjoze ne treg etj. Zona ne te cilen ndodhet vetem 7 minuta larg qendres se Tiranes ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode si dhe nje investim i sigurte duke konsideruar kerkesat e larta per qera si dhe cmimet qe ka zona. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 10
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
143,900€
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 115m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2 ndertimi te vitit 2023 ne faze fillestare, me afat perfundimi 48 muaj. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
158,000€
Tek Rezidenca Oberon, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Nd... - 79m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek ”Rezidenca Oberon”, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 79.1m² dhe siperfaqe neto 66.37m², ndodhet ne...

130,000€

149,100€

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartament 1+1 Ne Nde... - 76m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles Se Baletit Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri Te vitit 2022 ne faze suvatimi. Apartamenti ka siperfaqe bruto 71.37 m/2,siperfaqe ne...