Ne Yzberisht, Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin e Astirit, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge!! - 115m2

E pa mobiluar
1,650€ / muaj

  • Rruga 3 Deshmoret
  • 46

Përshkrimi i pronës

REFZB646156 - Ne Yzberisht Tek Rrethrrotullimi Per Ne Bulevardin e Astirit, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge me siperfaqe neto 115 m2 ne katin 0 te nje pallati 10 katesh te mireadministruar. Njesia organizohet ne nje hapesire openspace dhe nje dhome e organizuar si zyre me nje lartesi rreth 4.20 meter me akses hyres ne ambient ne 3 dyer, nga brenda kompleksit, ne korridor dhe ne fasaden ballore. Ambienti me orientim drejt Perendimit, eshte me fasade xhami nga rruga kryesore cka ofron mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Vendndodhja eshte perfekte pasi eshte nje zone me intensitet te larte levizje, si edhe mjaft e preferuar per zhvillim biznesi. Cmimi i njesise eshte 1650 Euro/muaj. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Yzberisht
Rruga Rruga 3 Deshmoret
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

190,000€

230,000€

Ne Yzberisht, Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetr... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda. Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambIente k...