Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi!! - 106m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Reshit Çollaku
  • 144
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646155 - Prane Taiwanit, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2, I Investuar Dhe Me Post Parkimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 12-te te nje ndertese 14-kateshe te mireadministruar me ashensor. Organizohet nga korridori qe ben shpendarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen e gatimit, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti tjeter kryesor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe disponon te gjitha elektroshtepiaket, sistem kondicionimi, vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Orientimi eshte drejt Lindjes. Apartamenti te ofron te gjithe pamjen e parkut rinia. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 12
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Reshit Çollaku
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 14

Tipare

Garazh Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje...

1,200€ / muaj
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godi...