Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Super Te Rregullt!! - 138m2

E pa mobiluar

249,300€

235,450€

  • Rruga Kavaje
  • 253
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB646011 - Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje ndertimi 11 katesh dhe disponon siperfaqe totale 138.5 m2 nga ku 118.4 m2 eshte siperfaqe neto. Orientimin e ka drejt Perendimit. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane minibashkise, ofron nje cilesi te larte ndertimi. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt, dritare me xhama termik tripleks, lartesia e apartamenteve 305 cm, materiale ndertimi Gjermane, materjale elektrike Italiane, hidrosanitare incaso, tubacione gati per sistem chiller, lulishte dhe hapesira te perbashketa, pishine e brendshme dhe SPA, ashensore te shpejte dhe te bollshem, planimetri te rregullta dhe me shume drite. Nese e blen per te banuar vete do kesh cilesine me te larte te jeteses ne Tirane. Çdo sherbim qe te duhet gjendet rreth teje dhe mezi do presesh te kthehesh ne shtepi ku do gjesh luksin dhe rehatine. Aktualisht ndertimi eshte ne fazen e ndarjeve me tulle dhe pritet te perfundoj brenda nje afati 2 vjecar. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 138m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Kavaje
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, mbrapa Square 21, shitet Apartament 2+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadminist...

215,000€

250,000€

Tek Rose Garden Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 186m2
TEG - Tirana–Elbasan Highway

Tek "Rose Garden Residence" nje nga komplekset me te reja te qytetit shume prane TEG, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me oborr fantastik. Apartamenti...

250,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Liqenit Artificial, Shitet Super Apartament 2+... - 105m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, ne fillim te rruges Peti, shitet Apartament 2+1, me punime super cilesore. Apartamenti ndodhet ne ka...