Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!! - 65m2

E pa mobiluar
122,300€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 514
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB645980 - Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 M e Orientim Perfekt, Jug-Perendim ne ndertim te ri, ne faze perfundimtare ku se shpejti fillon banimi. Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambient gatimi dhe ndenje me dalje ne ballkon, dhome gjumi dhe tualeti. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te banim te nje ndertimi te ri 11-katesh,ndertim i vitit i 2023, i pajisur me dy ashensor dhe supercilesi punimesh ku vihet re fasada e jashtme nderthurur midis sistemit kapot dhe fasades se ventiluar per nje termoizolim perfekt, dritare dopjo xham plastike, instalimet elektrike dhe hidraulike te markave prestigjoze, hidrosanitare inkaso, instalimet per kondicionim qendror etj. Apartamenti ka siperfaqe bruto 64.80 m/2 dhe siperfaqe neto 56.90 m/2, orientimi i apartamentit eshte Jug - Perendim, cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti fare prane qendres eshte nje nga pikat e forta cka i mundeson te gjitha facilitetet e mundshme duke e bere kete apartament mjaft te favorshem si per banim por edhe per investim. Per nje vizite ne prone dhe per me shume informacion na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Rr. e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
125,000€
Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hape... - 76m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 1+1, Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 76 m2, dhe siperfaqe neto 64 m2, ndodhet ne...

123,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo... - 76m2
Liqeni Artificial - Rruga Eduard Mano

Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 1+1, I Sapo Investuar!! Apartamenti me siperfaqe totale 76 m2, ndodhet ne nje pallat te mire administruar...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Per... - 68m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen "Him Kolli", shitet apartament 1+1, me orientim perfekt dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nj...