Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2, Me 2 Poste Parkimi!! - 171m2

E mobiluar
385,000€

  • Rruga Vilave
  • 548
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB645877 - Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar, Me 2 Poste Parkimi!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave 4 kateshe dhe ka siperfaqe totale 171 m2 nga ku 155 eshte siperfaqe neto. Apartamenti organizohet nga salloni i dites dhe kuzhina e vecuar me dalje ne ballkon ,3 dhoma gjumi , 1 lavanderi , 2 tualete dhe 3 ballkone. Orientimi eshte perfekt jug-lindje cka ben te kete drite dhe diell pjesen me te madhe te dites. Kompleksi eshte nje nga komplekset me te bukura dhe me te qeta i ndare ne vila dhe ndertime 4 kateshe me apartamente. Kompleksi ofron facilitete per banoret duke qene qe disponon palester, pishine te hapur, bar kafe, fushe basketbolli, fushe tenisi, pedonale per shetitje rreth 700m e cila sillet rreth kompleksit dhe hapesira te gjelberuara te pafundme. Kompleksi eshte i perfunduar ne vitin 2018, i mireadministruar dhe i survejuar 24/7 me kamera sigurie dhe roje. Apartamenti ka investim super cilesor. shtruar me parket druri , kondicioner Mitsubishi . elektroshtepiaket te gjitha te markes Miele te blera ne Greqi. Ne cmim pefshihen dhe 2 poste parkimi. Apartamenti disponon dokumentacin te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 171m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Vilave
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

108,000€

112,000€

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!... - 106m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Osmet

Ne Sauk, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje godine 2 kateshe dhe ka nje siperfaqe neto 106.9 m2 (...

383,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 153m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Herman Gmeiner

Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihet re fasada e ve...

191,000€
Tek Rezidenca Porta Tirana E Re, Shitet Apartament 3+1+... - 147m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Gjon Krisli

Tek Rezidenca Porta Tirana e Re, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej godinave te komple...