Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni!! - 155m2

E pa mobiluar
264,900€

  • Rruga Xhelal Molla
  • 608
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB645824 - Tek Liqeni Farkes, Shitet Super Duplex 3+1+3, Ne Nje Rezidence Vilash Dhe Apartamentesh Me Pamje Nga Liqeni! Dupleksi ndodhet ne katin perdhe dhe ka siperfaqe totale 154.0m2 nga ku 138.2 m2 eshte siperfaqe neto dhe siperfaqe e parceles 95m2. Dupleksi organizohet ne katin perdhe nga salloni i ndenjes i bollshem me kendin e gatimit me vete, nje dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet, ne katin e siperm ka dy dhoma gjumi matrimoniale me dy tualete te dedikuara dhe njera me dalje ne ballkon. “Lakeside Residence", nje rezidence e re me vila dhe apartamente, e cila shtrihet me pamje nga Liqeni i Farkes, me nje vendodhje shume te mire ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster. Zona eshte e zhvilluar me komplekse rezidenciale vilash, bar/restorante te njohura, me infrastrukture te rregullt dhe lehtesisht e aksesueshme me Tiranen, Qendren Tregtare TEG etj. Residenca eshte projektuar me arkitekture moderne dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit shume te mire. Do te ofroje punime dhe rifinitura shume cilesore, pamje mbreselenese te liqenit, godina banimi te rrethuara vetem nga gjelberimi, sherbime, apartamentet do te jene me ashensor, siguri dhe administrim 24 ore, komunitet elitar etj.“Lakeside Residence" eshte kompleks me vila banimi me 1 kat pjeserisht nentoke dhe apartamente 2, 3 kate. Kompleksi perbehet nga 14 vila te tipologjive te ndryshme individuale dhe te bashkangjitura, dhe nje objekt banimi me apartamente 3 kate. Rezidenca eshte me mur rrethues dhe pishina. Residenca parashikohet te mbaroj ne dhjetor te 2023. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto menjehere ne numrin +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 155m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 1
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhelal Molla
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ballkon Orientimi Perendim Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

260,000€
Tek Sheshi Willson, Shitet Dupleks 2+1 Me Super Pamje!!... - 98m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Sheshi Uillson

Te sheshi Willson, shitet dupleks ne katin 8 dhe 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hipotekuar 98m² ku kati i pare eshte 4...

370,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Rezidencen Picadilly, Shitet Super Duplex, Ne Format... - 228m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Vilave

Ne Rezidencen Picadilly, Prane Teg-ut, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi organizohet ne katin 0 qe sherben vetem per ngjitjen ne katin e...

255,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Ligor Lubonja

Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rre...