Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin "Magnet", Shitet Ambient Bar-Kafe, E Mobiluar Dhe Ne Gjendje Pune!!! - 202m2

E mobiluar
350,000€

  • Rruga Artan Lenja
  • 147

Përshkrimi i pronës

REFZB645816 - Tek 21 Dhjetori, Ne Kompleksin Magnet, Shitet Ambient Bar-Kafe Ne Gjendje Pune, Mundesi Shume E Mire Investimi. Ambienti ka nje siperfaqe totale 202.4 m2 nga ku siperfaqe e ambjentit eshte 111.2m2 dhe siperfaqe verande 91.2m2. I gjithe ambienti eshte i arreduar dhe i kuruar ne detaje, lidhur me aktivitetin qe funksionon aktualisht, strukturohet ne ambient openspace te arreduar me karrige dhe tavolina, pjesa e banakut modern, i pajisur plotesisht e ne gjendje pune dhe nje tualet. Vlere e shtuar eshte dhe veranda e ketij ambjenti ku e gjithe siperfaqja disponon dokumentacion hipotekor. Ky ambient jepet me qira minimalisht 1200 euro ne muaj. Eshte i orientuar drejt Lindjes, cka favorizon ndricim natyral dhe diell. Pozicionimi i ambientit qe ndodhet brenda kompleksit me te madh dhe te zhvilluar ne zone e favorizon per jetegjatesi pune dhe klientele. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontakto menjehere ne numrin +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 202m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Bar-Restaurant
Kati 0
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Artan Lenja
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

350,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Bar-Kafe, Totalisht I Investuar !!! - 155m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Joklin Persi

Ne Zonen e Astirit prane Ozone Electronics shitet Bar-Kafe totalisht i investuar. Ambienti eshte Open-Space ku ne pjesen e brendshme ka siperfqe 100....