Ne Astir, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobilim Bashkekohor!! - 106m2

E mobiluar
380€ / muaj

  • Rruga Teodor Keko
  • 377
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB645757 - Ne Astir, Tek Rrethrrotullimi Buze Unaze, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1, Me Mobilim Bashkekohor. Apartamenti me siperfaqe totale 106 m2, ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor ndertim i vitit 2010. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi me garderobe te dedikuar dhe nje tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me elektroshtepiaket e markave me te njohura. Prona eshte e orientuar drejt perendimit. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara per banim dhe i ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontakto ne kompanine RealDeal ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Astir
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
400€ / muaj
Tek Ishparku I Autobusave, Jepet Me Qira Apartament 1+... - 60m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Tek Ish Parku I Autobusave Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bosh Per Zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60m² dhe organizohet ne 2 ambiente, nje korridor dhe...

78,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1, Ne Ndertim Te Ri !!! - 65m2
Astir - Rruga Hito Cako

Ne Astir, ne fillimin e Bulevardit Migjeni, Shitet apartament 1+1 ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 64.5 m2 dhe siperfaqe neto 58.4 m2...

68,500€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament... - 74m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir ,TekBulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ka siperfaqe bruto 73.74m/2 dhe siperfaqe neto 64.64 m2 dhe or...