Prane Kompleksit Dinamo, Shitet Ambient I Pershtatur Ne Duplex Per Aktivitete Te Ndryshme!! - 28m2

Pjesërisht e mobiluar
80,000€

  • Rruga Bilal Golemi
  • 198

Përshkrimi i pronës

REFZB645734 - Tek Kopshti Botanik, Prane Kompleksit Dinamo Shitet Ambient Komercial i pershtatur ne Duplex. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6-katesh dhe eshte i organizuar ne Duplex. Ambienti ka siperfaqe totale prej 28 m2 me orientim Lindje cka i mundeson ndricim natyral dhe diell pjesen me te madh te dites. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nje nga lokacionet me te preferuara per zhvillimin e nje shumllojshmeri aktivitetesh si: Zyre Noterie, Zyre Finance-Kontabilitet, Zyre Projektimi, Zyre Arkitekture, Zyre IT etj. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 28m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Bilal Golemi
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

380€ / muaj
Prane Kompleksit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient I Persht... - 28m2
Kopshti Botanik - Rruga Bilal Golemi

Prane Kompleksit Dinamo jepet me qira ambient me siperfaqe 28 m2 i kthyer ne duplex .Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te administruar buze...

80,000€
Tek Komuna Parisit, Shitet Njesi Biznesi E Pershtatshme... - 48m2
Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Tek Komuna Parisit, pas lulishtes shitet ambient komercial i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje p...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Selvise, Shitet Ambient Biznesi !! - 44m2
Selvia - Rruga Siri Kodra

Prane Selvise, ne rrugen “Siri Kodra” shitet ambient bisnesi me siperfaqe neto 43.5 m². Hapesira eshte open space me nje tualet dhe me fasaden ballore...