Tek Zogu I Zi,Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2,Me Verande Dhe Pamje Fantastike !!! - 217m2

E mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Asim Vokshi
  • 150
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB645669 - Tek Zogu I Zi Jepet Me Qira Super Penthouse 3+1+2 Me Verande Dhe Pamje Fantastike!! Apartamenti ndodhet ne katin e 14 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore me siperfaqe 153 m2 dhe verande 64 m2. Organizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne sallonin e bollshem te ndenjes me fasade xhami me super pamje, kuzhinen e vecuar nga ambjenti i ndenjes, dhome matrimoniale, dhome miqsh, dhome femijesh, 2 tualete dhe nje super verande. Apartamenti eshte i mireinvestuar ku theksojme mobilimin dhe elektroshtepiake cilesore, sistem kondicionimi ne cdo dhome etj. Nje tjeter vlere e shtuar eshte orientimi i apartamentit jug-lindje-perendim, cka ben te kete drite dhe diell gjithe diten. Zona ne te cilen ndodhet eshte zone mjaft e kerkuar, nisur nga lokacioni qe ka si edhe shumellojshmeria e faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 217m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 14
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 14

Tipare

Verandë Ashensor I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,100€ / muaj

1,500€ / muaj

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 16 te nje godine 16 kateshe, me 2 ashensor...