Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte!! - 95m2

E pa mobiluar

169,920€

160,400€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 345
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB645646 - Tek Corner Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 15 katesh me siperfaqe totale 94.4m2 nga ku 81.4m2 eshte neto dhe organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale, dhomen e femijeve me dalje po ashtu ne ballkon dhe nje tualet qe aksesohet nga korridori. Pozicionimi i apartamentit eshte nga lindja cka ben te ket ndricim dhe diell. Residenca eshte i nje standarti bashkekohor, i cili i pergjigjet kushteve dhe kerkesave te klienteve. Theksojme qe ndertimi ka termoizolim, fasade te ventiluar, siguri 24 ore, mirembajtje, parkime, sherbime, ambiente të përbashkëta të gjelbëruara, kënde lojrash për fëmijë etj. Aktualisht eshte ne faze grope dhe parashikohet te perfundoj brenda nje afati 2 vjecar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 15

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

155,000€
Cmim i diskutueshem

160,000€

Tek Kompleksi Kontakt "Siri2", Shitet Apartament 2+1+2... - 93m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Kompleksi Kontakt "Siri 2" ,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 93m2 nga te cilat 84.1 m2 jane sipe...

178,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Verande Id... - 125m2
Liqeni i Thate - Rruga Adem Sina

Prane Liqenit Te Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² dhe neto 112 m² Bashke me Veranden dhe organiz...

160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pe... - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, mbrapa Square 21, shitet Apartament 2+1, shume afer Unazes!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri te mireadminist...