Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial 2 Kate, Mundesi Shume E Mire Investimi!! - 324m2

E pa mobiluar
800,000€

  • Kavaja Street
  • 62

Përshkrimi i pronës

REFZB645573 - Tek 21 Dhjetori, Shitet Ambient Komercial 2 Kate + Bodrum, Mundesi Shume E MIre Investimi. Kati perdhe aksesohet nga dy hyrje dhe ka siperfaqe totale 123.4 m2 dhe organizohet nga nje ambient open-space, nje depo, dy tualete plus dhe bodrumi rreth 60 m2 me mundesi aksesimi nga brenda ambientit. Kati i pare ka siperfaqe totale 201 m2 dhe oranizohet nga korridori i cili ben shperndarjen ne 7 dhoma te gjitha me dritare dhe me dalje ne verande dhe dy tualete. Per shkak te pozicionit dhe aksesit qe ka prane rruges kryesore ambjentet jane te pershtatshme per biznese te ndryshme si klinika mjeksore, dentare, zyra, garsoniere per qira mujore ose ditore, kopshte, cerdhe, call center etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 324m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1986
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800,000€
Tek Tirana Garden Building, Shitet Ambient Komercial Op... - 160m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Shitet Super Ambient Komercial Openspace!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te godines 24 kateshe, nga te cilat 2 katet e para...

317,500€
Cmim i diskutueshem
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te... - 145m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Frederik Shiroka

Prane 21 Dhjetorit, Rruga Frederik Shiroka Shitet Njesi Biznesi Me Hapesire Te Bollshme!!! Ambjenti eshte openspace dhe aktualisht eshte lene me qira....

280,000€
Cmim i diskutueshem
Te Ish Parku I Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli,... - 112m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Te Ish -Parku i Autobuzave, Prane Supermarket Xhangolli, Shitet Ambient Biznesi Ideal Per Investim!!! Ambienti ,me siperfaqe bruto 111.4 dhe neto 106....