Tek Rrethrrotullimi I Saukut, Jepet Me Qira Godine E Pershtashme Per Biznes, Buze Rruge Kryesore!! - 790m2

E pa mobiluar
6,000€ / muaj

  • Rruga e Elbasanit
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFZB645571 - Tek Rrethrrotullimi Saukut, Jepet Me Qira Godine E Pershtashme Per Biznes, Buze Rruge Kryesore, Godine 3 kateshe ku kati perdhe ka siperfaqe 277 m2 aktualisht eshte pershtatur per ambient bar-kafe, kati i pare ka siperfaqe totale 225 m2, kati i 2 ka siperfaqe totale 225 dhe gjithashtu ka te aksesueshme dhe tarracen me siperfaqe 224m2. Godina qe ne ndertimin e saj eshte projektuar per sherbim hotelerie por momentalisht sherben per banim dhe biznes ne katin perdhe. Per shkak te pozicionimit buze rruge kryesore godina eshte nje mundesi e mire investimi per te zhvilluar biznese te ndryshme si hoteleri, zyra etj. Nje tjeter avantazh i kasaj godine eshte qe disponon nje hapesire per parkimin e rreth 20 automjeteve. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 790m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 3
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Lejohen Kafshet Papafingo Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme