Prane Kompleksit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatur Ne Duplex Per Aktivitete Te Ndryshme!! - 28m2

E pa mobiluar
380€ / muaj

  • Rruga Bilal Golemi
  • 65

Përshkrimi i pronës

REFZB645350 - Prane Kompleksit Dinamo jepet me qira ambient me siperfaqe 28 m2 i kthyer ne duplex .Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te administruar buze rruge. Per shkak te zhvillimit te vrullshem te zones vitet e fundit dhe fakti qe ambienti ndodhet buze rruge e ben te favorizuar per aktivitete te ndryshme si zyra, klinika estetike, dentare, qender kurseshe, studio etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 28m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Bilal Golemi
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Hapesire Parkimi Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

250€ / muaj
Cmim i diskutueshem

350€ / muaj

Tek Pallatet Çabej, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Fa... - 32m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht, Te Pallatet Çabej Jepet me Qira Ambient Biznesi !!! Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh dhe ka nje siperfaqje 32 m2. Ambienti esh...

400€ / muaj
Prane Spitalit Amerikan 2, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 140m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen e Dibres, prane Spitalit Amerikan 2, jepet me qira ambient ne katin -2 me siperfaqe bruto 140 m2 te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2022....

460€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapesi... - 85m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Hapesira Te Bollshme!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8-katesh dhe organizohet nga nj...