Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion!! - 84m2

E pa mobiluar
61,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 1918
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB645320 - Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,prane QTU shitet Apartament 2+1+2 me cmim okazion per vetem 720 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri 8 katesh me siperfaqe neto 73.91 m/2 dhe bruto 84.26 m2 .Apartamenti ka organizim si me poshte: korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e bollshem bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale, dhoma e femijeve me dalje ne ballkon dhe nje tualet kryesor qe aksesohet nga korridori. Kompleksi Rezidencial ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme duke ofruar qetesi,atmosfere relaksuese, siguri, lehtesine dhe komoditetin e nje qyteti te vogel,duke patur luksin te jeni afer 10 minuta larg qendes se kryeqytetit dhe 2 minuta nga QTU. Rezidenca ofron Shkolle dhe Kopesht Publik, Securtity 24/7 ,Qender Shendetsore, Njesi Tregtare Sherbimi,Transport Publik Brenda Kompleksit,Hapesira te Gjelberuara dhe Rekreative nder me te Medhate ne Vend(,Park Qendror,Kende Sportive,Kende Lojrash per Femije,Hapesira per parkim.Apartamenti ka Orientim Perfekt Jug-Lindje cka ben te ket drite dhe diell pjesen me te madhe te dites ,aktualisht ndertimi eshte ne faze ndarje me tulle dhe pritet te perfundoi brenda nje afati 2 vjecar. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

81,900€
Ne Kompleksin Rezidencial Univers City,Shitet Apartamen... - 112m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Ne Kompleksin Rezidencial Univers City ,prane QTU shitet Apartament 2+1+2 tualete+lavanteri bashke me nje post Parkimi me cmim extra 12,0000 mije eu...

82,000€
Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Pl... - 125m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Post Parkimi Te perfshir Ne Cmim. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati...