Ne Rrugen e Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet Super Apartament 4+1+2 Me Lokacion Perfekt! - 337m2

E pa mobiluar
1,179,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 641
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB645155 - Ne Rrugen e Elbasanit, Tek 'Lion Park Residence' Shitet Super Apartament 4+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 13 katesh me 5 ashensore dhe ka nje siperfaqe bruto prej 262.01 m2, siperfaqe neto 211.42m2 dhe siperfaqe ballkoni 11.90 m2. Organizohet ne nje ambient ndenjie dhe gatimi, 4 dhoma gjumi , 3 tualete dhe pese ballkone qe aksesohen nga cdo ambient. Lion Park eshte projekti me i ri elitar, vendndodhja e te cilit eshte fare prane gjelberimit, ajrit te paster edhe qetesise se Parkut Kombetar te Tiranes. Nje destinacion ideal per te jetuar, punuar dhe zhvilluar biznesin tuaj duke ofruar nje pafundesi zgjedhjesh te pershtatura per ju. Lion Park Residence do tju ofroje gjithcka ju nevojitet, cilesi elitare ndertimi, 5 ashensore, fasada te termoizoluara me 20 cm kapot, veshjet e mureve dhe ndares jane me gips, lartesi kati 3.1 m , xhamat termoizolues triplex, siguri 24 ore, mirembajtje e ambienteve te perbashketa, ambiente sherbimesh, vazo te levizshme neper ballkone etj. Godina do te ofroje 13 kate banim, katin 0 i cili perbehet nga njesite e sherbimit dhe 3 kate parkimi nentoke. Projekti eshte parashikuar te mbaroj ne Mars 2023. Per me teper detaje dhe nje vizite ne kete super prone kontaktoni tani ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 337m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

383,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 153m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Herman Gmeiner

Prane Pallatit Te Brigadave, Shitet Apartament 3+1+2 I Investuar Ideal Per Banimi. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim cilersor ku vihet re fasada e ve...