Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri, Ideale Per Investim !! - 65m2

E pa mobiluar
123,000€

  • Rruga Mahmut Fortuzi
  • 232
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFZB645086 - Tek Rruga e Barrikadave, prane shkolles 9-Vjecare "Lidhja e Prizrenit" shitet apartament 1+1 Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati 11-te katesh. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 64.8 m2 nga ku siperfaqja neto eshte 56.9 m2 dhe organizohet nga nje koridor qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me kuzhine te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dhomen matrimoniale dhe nje tualet i bollshem qe aksesohet ne koridor. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Aktualisht eshte ne fazen e perfundimit te fasades se jashtme dhe pritet te filloj banimi ne shtator. Ky apartament eshte variant shume i mire per investim per qira mujore ose Air Bnb duke pasur parasysh qe eshte shume prane qendres se Tiranes dhe zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Rr. e Barrikadave
Rruga Rruga Mahmut Fortuzi
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1 Shitet Apartament 2+1 M... - 99m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Te zgjatimi i Kodres se Diellit 1, shitet apartament 2+1 me siperfaqe bruto 99m2 dhe neto 85m2 ne katin e 3 te nje ndertimi te ri me ashensor i cili p...

115,000€
Tek "Park View Residenc" Shitet 1+1 Me Verande!!! - 157m2
Fusha e Aviacionit - Rruga e Dafinave

Tek Ish Fusha e Aviacionit, ne "Park View Reidence", Shitet Apartament 1+1 me verande. "Park View Residence" eshte nje rezidence banimi dhe sherbimi...

116,000€
Tek Mine Peza Rezidence, Shitet Apartament 1+1 Me Cmim... - 75m2
Mine peza - Rruga Mine Peza

Tek "Mine Peza Residence", shitet apartament 1+1, Me Cmim Kleringu ne Faze Karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 75 m² dhe siperfaqe neto 62 m², nd...