Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin e Lalzit Shitet Super Vile 2 Kateshe Me Cmim Okazion!! - 772m2

E pa mobiluar
850,000€

  • Rruga e bregdetit
  • 422

Përshkrimi i pronës

REFZB645029 - Shitet super vilë tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor. Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve. Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale. Distanca nga Tirana është 40 Km, 35 km nga Aeroporti i Rinasit “Nënë Tereza”, dhe 23 km nga Porti i Durrësit. Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji. Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant. Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive. Një ndër pikat e forta të këtij projektit është kanali, i cili lidh në mënyrë natyrore detin me pjesën e brendshme të kompleksit, që gjithashtu siguron një sistem ekologjik për drenimin dhe mbledhjen e ujërave siperfaqesore të të gjith rezidencës, siguron akses të drejtëpërdrejtë në çdo pronë, përveç pronave që janë krah tij, për çdo banesë në rezidencë i aksesohet një post parkimi ne kanal. Projekti është konceptuar në një mënyrë të tillë që ta gjejë veten, dhe një çift i ri, edhe një familje e madhe. Në kompleks do të gjeni hapësirën e dedikuar e cila do të krijojë përputhshmëri me kërkesën tuaj. Kjo vilë ka sipërfaqe parcele 772 m2, siperfaqe fizike 261 m2, siperfaqe nentoke 130.71 m2, siperfaqe verande 87.64 m2, siperfaqe oborri 641.25 m2, siperfaqe e perbashket 4.41 m2 dhe siperfaqe totale 265.41 m2. Organizohet në ambientin e ngrënies, këndin e gatimit & kuzhinë, të dyja të aksesueshme me verandën. Në të njëjtin kat kemi një tualet dhe një dhomë gjumi. Kati i dytë është i organizuar në tri dhoma gjumi, ajo matrimoniale me dalje në verandë dhe tualet te dedikuar; dhomat e gjumit të fëmijëve dhe një tualet. Kati nëntokë i kësaj vile mund të shfrytezohet si ambjent Teknik. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 772m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 2
Zona Gjiri i Lalzit
Rruga Rruga e bregdetit
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 2

Tipare

Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

435,000€
Cmim i diskutueshem
Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura... - 382m2
Gjiri i Lalzit - Lalëz

Super Okazion! Ne Gjirin E Lalezit, Ne Kompleksin Lura 1, Shitet Vile 2 Kateshe, Totalisht E Mobiluar. Vila organizohet ne 2 kate, mbi siperfaqen e tr...

600,000€
Tek Turquoise Marine, Ne Gjirin E Lalzit Shitet Super V... - 440m2
Gjiri i Lalzit - Rruga e bregdetit

Shitet super Vile T2 tek Turquoise Marina! Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit,...