Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznesi OpenSpace! - 256m2

E pa mobiluar
2,100€ / muaj

  • Zogu I Boulevard
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFZB644956 - Tek Bulevardi Zogu I Pare, Prane Martenitetit Jepet Me Qira Ambient Biznesi. Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te mirembajtur te vitit 2004, i organizuar ne nje hapesire te vetme 256 m² me hyrje te dedikuar, i sapo investuar. Zona qe ndodhet ambienti eshte nje zone shume e zhvilluar dhe e preferuar per biznese te ndryshme, si supermarkete, klinika mjekesore, qender estetike etj. Cmimi eshte 2100 euro/muaj neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 256m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Stacioni i Trenit
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
350€ / muaj
Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambjent Biznes... - 46m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Stacionit Te Trenit, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Buze Rruge. Ambienti ndodhet ne katin 2 te nje godine 2 kateshe te rikonstruktuar dhe organiz...

2,000€ / muaj
Ne Yrshek, Jepet Me Qira Vile Per Biznes!!! - 360m2
Yrshek - Rruga Ali Pashë Gucia

Ne Yrshek jepet Vile me Qera. Vila eshte 3 kate dhe ka siperfaqe toke prej 860m². Cdo kat ka siperfaqe banimi prej 120m². Kati pare ka 4 ambjente dhe...