Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 106m2

E pa mobiluar
105,000€

  • SH54
  • 1425
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB644695 - Ne Fresk, Prane Anna Market, Shitet Apartament 2+1+2 tualete, me siperfaqe bruto 105.88 m2 ne katin e pare banim te nje pallati 7 katesh i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2012. Apartamenti organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen e ambienteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar me dritare dhe nje tualet tjeter i aksesueshem nepermjet korridorit. Nje tjeter avantazh i ketij apartamenti eshte edhe lartesia e saj prej 3.2 m. Apartamenti shitet i pamobiluar. Investimi i ngurte ne prone eshte i konsiderueshem duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike jane relativisht te reja dhe hidrosanitare cilesore. Orientimi i i apartamentit eshte perendim cka ben qe te kete drite natyrale pjesen e dyte te dites. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni kompanine Real Deal ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 106m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Fresku
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

100,000€
Cmim i diskutueshem

105,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregull... - 92m2
Astir - Rruga Tom Plezha

Ne Astir, Perballe Kompleksit Vila L, Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 8-katesh te mire...

115,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 110m2
Astir - Rruga Kasem Qafezezi

Tek Bulevardi Migjeni, Shitet Apartament 2+1+2 i Bollshem Dhe Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8-katesh te mir...

87,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 112m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, ne nje kompleks te ri, shitet apartament 2+1 me 2 ballkone ne katin e 4 banim te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka...