Tek "Joy Residence", Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Post Parkimi !! - 147m2

Pjesërisht e mobiluar
1,500€ / muaj

  • Lundër 1
  • 220
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFZB644675 - Tek Joy Rezidence, prane Qëndrës Tregtare TEG, Jepet me qira super apartament 2+1+2 e sapo investuar dhe e pa banuar me pare, pjese e nje nga rezidencave me te bukura ne Tirane. Apartamenti ka sipërfaqe totale 147m2 dhe organizohet ne nje Living Room mjaft të bollshëm me oxhak dhe kuzhinën e gatimit te vecuar dhe me dalje ne ballkon me pamje te lire, dy dhomat e gjumit njera matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tjetra opsionale sipas kerkeses femijesh ose miqsh dhe dy tualete super te investuara me hidrosanitare inkaso te markave me te mira ne treg. Apartamenti ju ofron komoditet maksimal, siguri dhe ajer te paster. Ne cmimin e Apartamentit 1500 Euro perfshihet dhe 1 Post Parkimi ne katin -1 te godines. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 147m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Lundër 1
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

230,000€
Prane Teg Tek "Tulipan Residence" Shitet Apartament 2+1... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Haxhi Dushku

Prane TEG tek "Tulipan Residence" Shitet apartament 2+1+2 ! Apartamenti ka siperfaqe 144.08m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ba...

151,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...

170,000€
Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orient... - 119m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhebrahimet

Ne Sauk, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 ( i fundit) te nje ndertimi te vitit 2024, me ashe...