Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Mobiluar !!! - 94m2

E mobiluar
75,000€

  • Rruga Don Bosko
  • 795
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482506 - Ne Don Bosko, prane Kishes, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati 8-katesh i mireadministruar. Organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim duke patur ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne hyrje dhe dalje te qytetit duke patur prane institucione te ndryshme , shkolla, kopshte dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 94m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...

93,000€

98,000€

Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rr... - 81m2
Don Bosko - Rruga Abdyl Matoshi

Ne Don Bosko, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 81 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 7 katesh te mire administruar, ndertim i...