Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 83m2

Pjesërisht e mobiluar
85,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 2442
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFXK482154 - Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 2+1 I Sapoinvestuar. Apartamenti ka siperfaqe 83 m2 ne katin e 5 te nje pallati ekzistues i mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma me dalje ne ballkon, kushina dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte i shtruar i gjithe me parket, me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades, vetrata te pajisura me dopio xham etj. Zona ne te cilin ndodhet ka te gjitha fasilitetet per jetese shume komode, duke patur akses si per vendodhjen qe ka, por duke qene dhe prane shume institucioneve , zyrave apo biznese te ndryshme , linjave urbane etj, Apartamenti ka orientim Veri-Jug-Lindje, mund te perdoret si per investim ashtu dhe per banim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
88,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !! - 104m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, ne kompleksin Alb Edil, shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri teper cilesor. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te...

93,000€

97,000€

Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Super Apartament 2+1 I... - 102m2
Yzberisht - Boulevard Kashar

Ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti gjendet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh te mireadministr...

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...