Tek Ish-Parku, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite!! - 125m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 286
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFXK482147 - Tek Ish-Parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh. Organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar, dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti eshte i sapoinvestuar: parketi, mobilimi , paisjet eketroshtepike etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte prane supermarketeve, dyqaneve, shkolles, bareve, njekohesisht ofron mundesi parkimi me pagese mujore.Kontakto tani per te realizuar nje vizite ne prone ne nr e kontaktit: Real Deal Properties+355 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Tek Petro Nini, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 93m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Ymer Kurti

Perballe shkolles “Petro Nini Luarasi” jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

400€ / muaj
Cmim i diskutueshem

450€ / muaj

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 129m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te qytetit dhe shume prane qendres dhe rrugeve kryes...

350€ / muaj
Prane Hipotekes, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 95m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Prane Hipotekes, Ne Rrugen Jordan Misja, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadmin...