Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1+2 !!! - 93m2

E mobiluar
97,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 1511
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFVG542674 - Tek 21 Dhjetori prane Market Joena shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndohet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor me 9 kate dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit , 1 dhome te bollshme matrimoniale, 1 dhome per femije me tualet te dedikuar, 1 ballkone dhe tualetin tjeter te perbashket . Apartamenti ka planimetri te mire dhe hapsira te shfrytezueshme . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes pasi ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane , shkolla, kopeshte, hapsira te gjelberta, lehtesisht i aksesueshem si apartament si dhe akses ne linjat kryesore te autobusave urban te Tiranes. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 93m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Veri Orientimi Lindje Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€

103,000€

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Idea... - 104m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Prane Vizion Plus, Shitet Apartament 2+1 Ideal Për Investim, Per Vetem 923€/m2 !! Apartamenti ndodhet tek pallati i dyqanit Vodafone, buze r...

E RE
105,000€
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 107m2
Don Bosko - Rruga Albanopoli

Ne Don Bosko, prane Alb Market, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 107 m2 !! Apartamenti gjendet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh te mireadministrua...

E RE
98,000€
Tek Pallatet Agimi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inv... - 60m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Tek Pallatet Agimi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur buze rruge...