Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1 Ndertim I Sapo Perfunduar !!! - 67m2

E pa mobiluar
90,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 57
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577591 - Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 1+1, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 67.3 m2, neto 58.2 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Orientimi i Apartamentit eshte Lindje-Perendim. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sistem kapot, dritare dopioxham alumin, sistem kondicinomi multisplit etj. Kompleksi Mangalem 21 ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Pallati eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...

E RE
89,700€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Ke... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Mundesi Pagese Me Keste!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 5 kateshe, me ashensor. Prona ka nje siperf...

88,000€
Cmim i diskutueshem

100,000€

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht E... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1, Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses,...