Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2

E pa mobiluar
80,000€

  • Boulevard Kashar
  • 152
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577588 - Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 9
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

79,000€

86,000€

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

84,000€

89,500€

Te Kompleksi Urban Planing, Shitet Apartament 1+1 Me Pl... - 70m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Plan, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 70 m2 dhe siperfaqe neto 60.8 m2, ndodhet ne k...