Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt !!! - 60m2

E pa mobiluar
77,000€

  • SH54
  • 52
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577585 - Ne Fresk, Prane Auto Kalaja Shitet Apartament 1+1 Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 60 m2 , neto 52.3 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin qe ben shperndarjen ne dhomen e ndejes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim me pamje te lire nga Tirana cka i mundson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

79,000€

86,000€

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

300€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! - 65m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe organizohet nga korridori shpernda...