Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire !!! - 83m2

E pa mobiluar
96,000€

  • SH54
  • 171
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577584 - Ne Fresk, prane Auto Kalaja shitet apartament 2+1 me pamje te lire. Apartamenti me siperfaqe bruto 83.2 m2 , neto 73 m2 ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe nje tualet. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim me pamje te lire nga Tirana cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga SH54
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

96,000€
Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1... - 91m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Mehmet Gjevori

Ne Paskuqan, Tek Kompleksi Aluna, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 9 kateshe, me ashensor...

E RE
110,000€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Daj... - 90m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Ne Rrugen "Muhamet Deliu" prane Supermarket Spar 2 Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga Mali I Dajtit. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.8 m2,...

91,000€
Tek Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Faze Perfund... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Ne Fazen Perfundimtare te Punimeve!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-banim ne nje nga godinat dhe organizohet...