Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar !!! - 98m2

E mobiluar
140,000€

  • Rruga Pasho Hysa
  • 123
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR577581 - Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me kendin e gatimit te vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tualet me dritare, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, sistem kapot, dritare dopioxham alumin, sistem kondicinomi multisplit etj. Apartamenti ka mobilim dhe arredim ne vleren 20.000 euro. Pallati eshte ne proces hipotekimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

132,300€
Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te R... - 98m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Prane Tv Klanit, shitet apartament 2+1+2 tualete ne kompleks ndertimi te vitit 2022, ne faze shtrimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim ne nje g...

E RE
145,000€
Okazion Kleringu !!! Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1... - 107m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...

133,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe organizohet nga...