Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire !!! - 61m2

Pjesërisht e mobiluar
73,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 98
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577461 - Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 61 m2, neto 55 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 5-katesh ndertim i vitit 2015. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi dhe ajer te paster. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!! Reference: REFUR577460

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 61m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

300€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! - 65m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe organizohet nga korridori shpernda...

80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...