Ne Fresk, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2

E mobiluar
72,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 160
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577460 - Ne Fresk, Prane Bar Bosfor Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Dhe Pamje Te Lire. Apartamenti me siperfaqe totale 59.6 m2, neto 54.3 m2 ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati 5-katesh ndertim i vitit 2015. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi gjithashtu me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron qetesi dhe ajer te paster. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Fresk - Linze - Dajt
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

300€ / muaj
Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! - 65m2
Fresk - Linze - Dajt - Rruga Muhamet Deliu

Ne Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor dhe organizohet nga korridori shpernda...

80,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt !!! - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt. Apartamenti me siperfaqe totale 60 m2, siperfaqe neto 54 m2 ndodhet ne kati...