Tek Kompleksi Mangalem 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar !! - 88m2

E mobiluar
470€ / muaj

  • Rruga Pasho Hysa
  • 74
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577366 - Ne Ali Dem, te Kompleksi Mangalem 21, jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati 7 katesh te mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2021. Apartamenti ka siperfaqe bruto 86 m2 dhe siperfaqe neto 75.9 m2 dhe organizohet si me poshte; Hyrja me korridor, salloni ku ka ambient ndenje dhe kend gatimi sebashku me dalje ne ballkon, vazhdon me ambientet e tjera ku ka dhome gjumi femijesh, dhome matrimoniale dhe nje tualet. Cilesia e ndertimit eshte maksimale ku mund te permendet termoizolim me sistemi kapot cka ben te mundur izolimin termik te mureve, vetratat dhe dritaret dopio xham cka ben te mundur izolimin akustik si dhe investimi i brendshem ne mobilim. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 355 67 403 2997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Pasho Hysa
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

E RE
350€ / muaj
Tek Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobi... - 120m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Todi Shkurti

Te Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi me 3 kate dhe organizohet nga korridori...

700€ / muaj
Prane Shkolles Se Baletit Jepet Me Qera Super Apartamen... - 95m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane shkolles se Baletit tek Njesia Bashkiake nr.2 jepet me qera super apartament 2+1 i pa dhene me pare me qera, totalisht i mobiluar me cilesi dhe...