Ne Prush, Jepet Me Qira Magazine Dhe Zyra Te Sapo Perfunduara !!! - 400m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • 8PCQ+MFG
  • 50

Përshkrimi i pronës

REFUR577341 - Ne Prush, Jepet Me Qira Magazine Dhe Zyra Te Sapo Perfunduara !!! Magazina ka nje siperfaqe total trualli 1200 m2, hapesire magazine 300 m2, zyra 100 dhe rreth 680 m2 parking. Godina eshte e sapo perfunduar dhe eshte me konstrukt beton me Lartesi 5 m, linje trefazore pa luhatje tensioni, sistem antirrufe, sistem kundra zjarrit, sistem kapot, certifikate per eficence energjie AAA, uje 24-ore, sistem sigurie dhe kamera, zyrat e mobiluara te paisura me kondicioner etj. Objekti eshte i rrethuar me mure betoni dhe kangjella gjithashtu ka te mbjedha dhe peme dekorative rreth e rrotull. Objekti eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri aktivitetesh. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 400m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga 8PCQ+MFG
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 2

Tipare

I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,350€ / muaj

2,000€ / muaj

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me... - 103m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mine Peza

Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe to...

2,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...

699,000€
Cmim i diskutueshem
Buze Unazes Se Re, Shitet Njesi Komerciale Ne Katin 0,... - 180m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Teodor Keko

Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 180 m2 d...