Tek Viva Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte !!! - 83m2

E pa mobiluar
124,000€

  • Rruga Javer Malo
  • 121
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577266 - Tek Viva Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 82.7 m², 70.1 m², ndodhet ne katin e 1-re banim dhe organizohet ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe nje tualet. Apartamenti aktualisht eshte ne fazen fillestare te punimeve dhe pritet te perfundoje brenda 2-vitesh. Viva Residence është projektuar me kujdes dhe profesionalizëm për të ofruar komoditet, elegancë, dhe funksionalitet, për të gjithë ata që janë të interesuar të investojnë në një mjedis të bukur dhe modern! Me vendndodhje shumë pranë qëndrës Globe, Tiranë, Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 83m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Javer Malo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me...

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...