Tek Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze Rruge !!! - 70m2

E pa mobiluar

900€ / muaj

880€ / muaj

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 33

Përshkrimi i pronës

REFUR577072 - Tek Rruga Hoxha Tahsim, prane Sallon Frida jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti eshte Open Space ka siperfaqe 70 m2 dhe momentalisht eshte i pershtatur per zyra. Ne pjesen e jashtme ka fasade xhami te pershtatshme per te bere te mundur reklamimin e biznesit. Eshte i pershtatshem per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh, klinike dentare, laborator analizash. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Hoxha Tahsim
Rruga Rruga Hoxha Tahsim
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Shkoze, Jepet Me Qera Ambjent Bashke Me Biznesin - 290m2
Shkozë - Rruga Shote Galica

Ne zonen e Shkozes, ne rrugen "Shote Galica", 20 metra nga Unaza e Madhe e Tiranes, jepet me qira ambient bashke me biznesin e prodhimit te dritareve...