Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !!! - 116m2

E pa mobiluar
129,000€

  • Boulevard Kashar
  • 242
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR577067 - Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka ju mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese a me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Astir
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

135,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme... - 121m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pal...