Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! - 104m2

E pa mobiluar
109,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 328
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577060 - Ne Fresk, prane Bar Bosfor shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone me hapesira te bollshme. Apartamenti me siperfaqe bruto 104.23, neto 95.44 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare dhe dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet pallati eshte e karakterizuar per qetesi dhe ajer te paster. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Muhamet Deliu
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

103,000€
Ne Sarande, Prane Portit Te Jahteve, Shitet Apartament... - 79m2
Saranda - Rruga Idriz Alidhima

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve Shitet Apartament 2+1 ne nje godine 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze suvatimi dhe pritet te perfundoje shu...

110,000€
Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim... - 111m2
Shkozë - Unaza e Madhe

Tek "Forest Rezidence", Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 110.7 m², ndodhet ne katin e 5- te, te njeres prej...

89,700€
Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! - 90m2
Fresku - SH54

Ne Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje godine 5 kateshe. Prona ka nje siperfaqe bruto 89.61 m2 dh...