Mundesi Pagese Me Keste!!! Tek Siri Kodra Shitet Apartament 1+1+Verande Me Orientim Perfekt !!! - 136m2

E pa mobiluar
138,000€

  • Rruga Besa
  • 164
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR577013 - Tek Siri Kodra, ne Rrugen Besa shitet apartament 1+1 me verande ne ndertim te ri me mundesi pagese me keste. Apartamenti me siperfaqe totale 136.1m2 m2, neto 52.73 m2, Verande 74.8 m2 ndodhet ne katin e 6-te banim (te fundit) dhe eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe veranden e cila eshte e aksesueshme nga te gjithe ambientet. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga fasada e ventiluar, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike etj. Ndertimi pritet te mbaroje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 136m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Siri Kodra
Rruga Rruga Besa
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

129,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

135,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1, Me Orient... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

138,000€
Cmim i diskutueshem
Afer 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Orie... - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Afer 21 Dhjetorit, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet super apartament 1+1, i investu...